SHITET SUPER APARTAMENT DUPLEX TEK 'FRESKU'NXITONI, Shitje, Tirana

€ 153.000
 • 276 m
Numri References
RF103271
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
NGJITUR ME RESTORANT FRESKU
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET SUPER APARTAMENT DUPLEX TEK 'FRESKU'NXITONI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 453
Siperfaqa
276 m
Siperfaqa totale
125 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament DUPLEX ne nje nga zonat me te qeta ne TIRANE ngjitur me restorant FRESKU.
Apartamenti ka planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat cilesor dhe me pozicion te mire.
Apartamenti ka nje VERANDE prej 125 m2 me pamje goxha te kendshme.
Ne cmim perfshihet dhe nje vend PARKIMI ku mund te parkoni automjetin tuaj.
Siperfaqja eshte 338m2 nga te cilat 125m2 jane VERANDE me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 153.000 euro ose ndryshe 453 euro per m2. ( I PADISKUTUESHEM )

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 749 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, NGJITUR ME RESTORANT FRESKU) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto