Quantcast

Shitet Super Dublex ne Qender te Tiranes, Shitje

€ 281.180,00
 • 3138.4 m
Numri References
RF196043
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Kavajes, ne Qender te Tiranes
Kontakt
0697264350
Titulli
Shitet Super Dublex ne Qender te Tiranes
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.700,00
Siperfaqa
138.4 m
Siperfaqa totale
165.4 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Duplex
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
8
Tualete
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet super dublex ne rrugen e Kavaje, ne qender te Tiranes. Prona ndodhet ne nje objekt te ri, teresisht bashkohor dhe me nje cilesi ndertimi te standarteve shume te larta.
Dublexi ka nje siperfaqe totale prej 165.4 m2, ku 77.6 m2 I perkasin katit te pare, qe permban ambjentin e ndenjies dhe 87.8 katit te dyte, qe permban dhomat e gjumit. Disponon certifikate pronesie dhe rrihet nga dielli ne 80% te dites.
Objekti eshte I vendosur buze rruges se Kavajes, por me nje pozicionim te tille ku I shmanget zhurmave dhe ndotjes. Ofron nje jetese shume cilesore me facilitete maksimale.
Per info me te detajuar kontaktoni: 0697264350.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1714 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajes, ne Qender te Tiranes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto