Quantcast

Shitet super shtepi 3+1+2, pas Casa Italia, 145 m2, Shitje

€ 70.000,00
 • 483 m
Numri References
RF123398
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
pas Casa Italia
Kontakt
0698884801
Titulli
Shitet super shtepi 3+1+2, pas Casa Italia, 145 m2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
483 m
Siperfaqa totale
145 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet super shtepi 3+1+2, pas Casa Italia, 145 m2.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, te perfunduar.
Ai perbehet nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenie te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka punime mjaft cilesore, dhe disponon certifikate te rregullt pronesie.

Ne cmimin e apartamentit, perfshihet edhe nje garazhd.

Kati: 8
Sip. : 145 m2
Cmimi: 70.000 euro

Per me shume, kontaktoni
+355 698884801
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 128 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, pas Casa Italia) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto