Shitet vile 2 kateshe ne Ali Dem, Shitje

€ 280.000,00
 • 2310 m
Numri References
RF171412
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Ali Dem
Kontakt
0699947554
Titulli
Shitet vile 2 kateshe ne Ali Dem
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550,00
Siperfaqa
310 m
Siperfaqa totale
510 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Vila
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet vile 2 -kateshe ne Ali Dem . Vila eshte e pajisur me hipoteke dhe eshte gati per banim.
Ka siperfaqe ndertimi 310 m2 dhe siperfaqe trualli 200m2
Ka planimetri bashkohore me hapsira te bollshme .
E rrethuar me dritare dhe ballkon ofron drite natyrale gjate gjithe dites.
Cmimi 280000 euro. Kontakto 0699947554. Jeni te mirepritur.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 193 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto