Quantcast

SHITET VILE 2 KATESHE PRANE '' 5 MAJ '', Shitje

€ 150.000,00
 • 160 m
Numri References
RF112804
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
CONCORD CENTER
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET VILE 2 KATESHE PRANE '' 5 MAJ ''
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
220 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
4+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Vile 2 kateshe prane CONCORD CENTER ne nje zone te qete me VILA.
Vila ka planimetri dhe orientim te mire.
VILA eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi,2 banjo, guzhine + dhome ndenjie, OBORR.
Kati i 1 permban 1 DHOMA GJUMI,GUZHINE + DHOME NDENJIE,BANJO.
Kati i 2 permban 3 DHOMA GJUMI,KORRIDOR,BANJO.
Ne oborr mund te parkoni 2 automjete.
Siperfaqja e ndertimit eshte 160m2.
Siperfaqja e truallit eshte 220m2.
Cmimi eshte vetem 150,000 euro.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 305 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, CONCORD CENTER) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto