Shitet | Vile 3 kateshe, 460 m2, 350 000 euro, Shitje

€ 350.000,00
 • 460 m
Numri References
RF406847
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kthesa e Kamzes
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Vile 3 kateshe, 460 m2, 350 000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
460 m
Siperfaqa totale
460 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Villa
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Vile 3 kateshe, 460 m2, 350 000 euro, me hipoteke tek Kthesa e Kamzes. Te 3-ja katet jane te organizuar ne: sallone te bollshme, ambjente gatimi, koridore shperndares, nga 2 dhoma gjumi, dhe nga 1 tualet. Vila ka te instaluar kamera sigurie. Gjithashtu, brenda kesaj hapesire ka dhe 2 dyqane qe mund te shfrytezohen per cfardolloj biznesi privat. Vila ka shume hapesire ne oborr dhe ndodhet ne nje zone shume te qete larg zhurmave te qytetit, me akses ne rruget kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet per arsye emigracioni. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten: 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 299 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kthesa e Kamzes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto