Quantcast

SHITET VILE, Shitje

€ 120.000,00
 • 3150 m
Numri References
RF168995
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
TEG
Kontakt
0694030502
Titulli
SHITET VILE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tualete
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet super Vilë në kompleksin “Argenta” i cili është një bashkësi vilash, të organizuara nën një rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogël i përbërë prej 8 vilash, fushës sportive dhe një këndi lojrash dhe pozicionhet në një kodër të butë në fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u. Vilat organizohen në 2 kate. Në katin e parë ndodhet salloni I ndenjies me oxhak dhe hapsira e bollshme me vetratë xhami përmes së cilës ndriçohe gjithë ambienti dhe shijohet pamja që ofron kompleksi, ambient I gatimit së bashku me dhomën e ngrënies, lavanteria dhe tualeti. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma ku secila ka ballkon dhe tualet. Siperfaqe ndertimi viles eshte 150 m2 dhe siperfaqe trualli 370 m2. Kompleksi ka roje dhe kamera që monitorojnë ambientet e jashtme 24h. Cmimi:120.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 100 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, TEG) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto