Quantcast

Shitje Urgjente!! Ap. 2+1, perball Kristal Center!, Shitje

€ 62.000,00
 • 106 m
Numri References
RF469094
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Perball Kristal Center
Kontakt
0694273672
Titulli
Shitje Urgjente!! Ap. 2+1, perball Kristal Center!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
106 m
Siperfaqa totale
106 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitje Urgjente!! Ap. 2+1, perball Kristal Center!!
Apartamenti ka siperfaqe 106m2 dhe eshte i pajisur me hipoteke!!
Me super cmim kleringu, behet i juaji per vetem 62.000euro ( ku cmimi i zones eshte 800euro/m2 )!!
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1338 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Perball Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto