Shitje urgjente!! Ap. 63m2, Tregu Elektrik!!, Shitje, Tirana

€ 48.000
Numri References
RF57887
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tregu Elektrik
Kontakt
0694273672
Titulli
Shitje urgjente!! Ap. 63m2, Tregu Elektrik!!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa totale
63 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
6
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitje urgjente!!
Shitet apartament ME HIPOTEKE, tek Tregu Elektrik!!
Apartamenti ka siperfaqe 63m2, dhe ndodhet ne katin e 6.
Pallat i vjeter, ME HIPOTEKE!!!
Cmimi: 48.000Euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 42 73 672.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1064 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto