Shitje urgjente ,ish kolegji Kristal shitet 2+1, Shitje, Tirana

€ 71.920
Numri References
RF154992
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Komuna e Parist
Kontakt
0694273672
Titulli
Shitje urgjente ,ish kolegji Kristal shitet 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 620
Siperfaqa totale
116 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Komuna e parisit ish kolegji kristal shitet apartament 2+1 me sip 116 m/2 e mbaruar ,
me sistem ngrohje ftohje,ne proces hipotekimi,me cmim 620 euro m/2 nga cmimi i
zones qe eshte 900 euro m/2.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1181 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Komuna e Parist) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto