Quantcast

Super Apartament 1+1, Shitje

€ 44.400,00
 • 157.7 m
Numri References
RF175051
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Prane Poliklinikes nr: 10
Kontakt
0694050025
Titulli
Super Apartament 1+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
57.7 m
Siperfaqa totale
57.7 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 57.7 m2 e mireorganizuar ne dhome ndenje me ndarje aneks dhe dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert e cila i mundeson nje pamje piktoreske dhe ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i termoizoluar, murre ndarse me dy tulla, dritare me profil alumin dhe dopio xham, tuba te vecante ajrimi. Pjese e nje kompleksi prestigjoz vetem 9 min larg qendres, prane te cilit gjeni sherbimesi cerdhe, shkolla, poliklinika, stacione urbane etj.
Cmimi: 44400 euro

Per ta pare me nga afer na kontaktoni:
Tel: 0694050025
Email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1133 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Poliklinikes nr: 10) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto