Quantcast

Super apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet. , Shitje

€ 102.000,00
 • 283 m
Numri References
RF866053
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rr" Frosina Plaku" Kompleksi Magnet
Titulli
Super apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.100,00
Siperfaqa
83 m
Siperfaqa totale
93 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2021
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Kompleksi Magnet nxjerr ne shitje 3 objekte te reja .
Cilesi superiore dhe pozicion fantastik brenda kompleksit .
Objektet jane ne ndertim .
Cmim i diskutueshem ne varesi te pageses .
Shitjet kane filluar ,nxitoni te telefononi per me shume informacion.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 71 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr" Frosina Plaku" Kompleksi Magnet) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto