SUPER OFERTE 2 DITORE..SHITET 2+1 RRUGA 5 MAJI NE , Shitje, Tirana

€ 59.200
 • 80 m
Numri References
RF187881
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga 5 maji
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OFERTE 2 DITORE..SHITET 2+1 RRUGA 5 MAJI NE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 740
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OFERTE AFATSHKURTER 2 DITORE...RRUGA 5 MAJI PERBALLE KONKORD CENTER

Shitet apartament 2+1 (kleringu) , me siperfaqe 80 m2 i ndodhur ne nje pallat i cili eshte drejt perfundimit te ndertimit me punime te teknologjise se funmdit te ndertimit.Apartamenti ka planimetri te shkleqyer dhe ndarje perfekte.Shitet me cmimin me konkurues te zones vetem per 740 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 850 euro/m2 qe po shiten aktualisht ne te njejtin pallat)...NXITONI TE PERFITONI NE KOHE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 585 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga 5 maji) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto