SUPER OFERTE...ALI DEMI, Shitje

€ 61.000
 • 94 m
Numri References
RF139445
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER OFERTE...ALI DEMI
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
94 m
Siperfaqa totale
94 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE...SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI , ISH MARKATA

Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 ne perfundim te ndertimit.Apartamenti ka punime super cilesore dhe ndodhet ne nje pallat me teknologjine e fundit ne fushen e ndertimit.Apartamenti shitet vetem per 61.000 euro i PANEGOCIUESHEM ( nga 80.000 euro )

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
"Cmimet me te mira , i gjeni tek ne"
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 770 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto