SUPER OKAZION 2+1 FRESKU ME HIPOTEK, Shitje

€ 53.000
  • 114 m
Numri References
RF102697
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
SUPER OKAZION 2+1 FRESKU ME HIPOTEK
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
114 m
Siperfaqa totale
114 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER SUPER OKAZION TEK FRESKU PRANE FIZIKES BERTHAMORE

Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale prej 114 m2 me certifikate pronesie ( e hipotekuar ) , i vendosur ne katin e 4 , punime super cilesore dhe ndarje perfekte.Apartamenti eshte per nje kohe te shkurter me kete cmim , me 465 euro/m2 I PADISKUTUESHEM ne total 53.000 euro ...NXITONIIII

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 103 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto