SUPER OKAZION 2+1 NE NDERTIM "LAPRAK", Shitje, Tirana

€ 59.100
  • 91 m
Numri References
RF183799
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
prane kupoles laprak
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER OKAZION 2+1 NE NDERTIM "LAPRAK"
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
91 m
Siperfaqa totale
91 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER SUPER OKAZION...! SHITET APARTAMENT KLERINGU NE NDERTIM "PRANE KUPOLES NE LAPRAK"

Apartamenti ka siperfaqe 91 m2 ne nje pallat super cilesor ne ndertim , planimetri e shkelqyer dhe ndarje perfekte...NXITONII...

Shitet vetem per 650 euro/m2 I PADISKUTUESHEM (nga 800 euro/m2) me likujdim Total

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal

  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 120 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, prane kupoles laprak) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto