SUPER 'OKAZION' 2 DITOR..PERBALLE 'KONKORD CENTER , Shitje, Tirana

€ 59.200
  • 80 m
Numri References
RF883941
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
PERBALLE KONKORD CENTER RRUGA 5 MAJ
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER 'OKAZION' 2 DITOR..PERBALLE 'KONKORD CENTER
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 740
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Te nje nga pallatet me cilesore ne Tirane shitet Apartamenti 2 + 1 perballe Konkord Center te rruga 5 Maj.
Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim shume te mire.
Pallati eshte ne perfundim prandaj nxitoni perpara se te shitet.
Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2.
Cmimi eshte 59.200 euro ose ndryshe 740 euro\m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 92 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, PERBALLE KONKORD CENTER RRUGA 5 MAJ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto