Quantcast

SUPER OKAZION FRESKU...SHITET DUBLEKS 5+1+VERANDE, Shitje

€ 135.000,00
 • 230 m
Numri References
RF935282
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
FRESKU, PALLATI BIG MARKET
Kontakt
0692033335
Titulli
SUPER OKAZION FRESKU...SHITET DUBLEKS 5+1+VERANDE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
230 m
Siperfaqa totale
355 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
5+1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne zonen e Freskut, pallati i Big Market (pa shkuar tek fizika berthamore)...Shitet apartament dubleks 5+1 siperfaqe 230 m2 apartament + 125 m2 verande ne proces hipotekimi.Apartamenti ka punime mjaft cilesore dhe ndarje perfekte.Shitet me nje cmim nen kosto vetem per 135,000 euro I PADISKUTUESHEM...

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 879 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, FRESKU, PALLATI BIG MARKET) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto