SUPER OKAZION KOMUNA E PARISIT 2+1 ME HIPOTEK, Shitje

€ 70.000
  • 96 m
Numri References
RF181465
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
mbi komunen e parisit , prane Big Market
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER OKAZION KOMUNA E PARISIT 2+1 ME HIPOTEK
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
156 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OFERTE AFATSHKURTER..!! SUPER OKAZION TEK KOMUNA E PARISIT SIPER AUTOSTRADES TE RE (PRANE BIG MARKET)

Shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 96 m2 brenda + 60 m2 verande me certifikate pronesie ( e hipotekuar ) , i vendosur ne katin e 2 , punime cilesore dhe hapesira ta bollshme...Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet kryesore dhe shitet me nje super cmim vetem per 70.000 euro I PADISKUTUESHEM...NXITONI TE BENI TUAJEN KTE SUPER OFERTE


Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 134 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, mbi komunen e parisit , prane Big Market) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto