Quantcast

SUPER OKAZION LIQENI THAT

€ 60.000,00
 • 112 m
Numri References
RF875839
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
LIQENI I THATE
Kontakt
0696162909
Titulli
SUPER OKAZION LIQENI THAT
Çmimi m/2
€ 535,00
Siperfaqa
112 m
Siperfaqa totale
112 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
1.Shitet super apartament me "SUPER OKAZION AFATSHKURTER" tek liqeni i that ne perfundim te ndertimit , 2+1 , 112m² , kati i 4 me nje pamje fantastike nga tirana , 2tualete dhe punime super cilesor.

2.Kusht : 535euro/m² i PADISKUTUESHEM dhe likujdimi vetem "CASH" , ne total 60,000 euro.

3.Nr tel : 0696162909
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2020 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, LIQENI I THATE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto