SUPER OKAZION MBRAPA 2 KULLAVE BINJAKE..SHITET 2+1, Shitje

€ 220.000,00
 • 110 m
Numri References
RF225083
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
mbrapa 2 kullave binjake
Kontakt
0692033335
Titulli
SUPER OKAZION MBRAPA 2 KULLAVE BINJAKE..SHITET 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Super Okazion i Limituar ne kohe, mbrapa 2 kullave binjake ne bulevard...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 110 m2 i ndodhur ne nje pallat i sapo perfunduar.Apartamenti ka punimet me cilesore ne fushen e ndertimit, si dhe te gjitha sistemet e mundshme.Apartamenti shitet me nje cmim i cili eshte i limituar ne kohe, vetem per 2000 euro/m2 i PADISKUTUESHEM DHE ME LIKUJDIM TOTAL (nderkohe qe cmimi aktualisht eshte 2700 euro/m2)...Nxitoni te perfitoni ne kohe...!

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 993 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, mbrapa 2 kullave binjake ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto