SUPER OKAZION NE DON BOSKO...SHITET 2+1 , Shitje

€ 70.500,00
 • 94 m
Numri References
RF161630
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
don bosko , fiori di bosko
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION NE DON BOSKO...SHITET 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
94 m
Siperfaqa totale
94 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Super Okazion Te “fiori Di Bosco” Shitet 2+1 me siperfaqe 94 m2
Cmimi i paneguciueshem, 750 eu/m2 , aktualisht 150 euro poshte tregut.
Kompleksi Rezindecial “Fiori di Bosco” eshte si nje oaz i gjelber dhe i qete ne mes te qytetit dhe zhurmave te jetes urbane.
Ai gjendet ne zemer te Tiranes dhe rrethohet nga nje park plot gjelberim. Konceptimi dhe projektimi i ketij projekti madheshtor i eshte besuar nje nga studiove me te mira italiane “Oikos Progetti”.
Vendndodhja e ketij kompleksi eshte pike shume e forte e tij. I vendosur ne Veri-Perendim te qytetit te Tiranes, ne Rrugen “Don Bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit

I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, shtepiza qe mund te zgjidhni ne secilen prej tyre, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane. Arkitektura bashkekohore dhe funksionale e godinave lejon zhvillimin e apartamenteve me hapesira te medha, kuadrate, te shfrytezueshme ne cdo cep. Vetratat panoramike lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 638 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, don bosko , fiori di bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto