Quantcast

SUPER OKAZION NE PORCELAN...SHITET APARTAMENT 2+1 , Shitje

€ 73.800,00
 • 107 m
Numri References
RF144312
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
porcelan
Kontakt
0692033335
Titulli
SUPER OKAZION NE PORCELAN...SHITET APARTAMENT 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 690,00
Siperfaqa
107 m
Siperfaqa totale
107 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne Porcelan, ngjitur me karburant Elda...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 107 m2 i ndodhur ne katin e parafundit me ashensor te nje kompleksi mjaft cilesor dhe gati ne perfundim, orjentim lindje, punime mjaft te mira brenda dhe ndarje perfekte.Shitet vetem per 690 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nderkohe qe shiten me 800 euro/m2 ne te njejtin kompleks)...Nxitoni..!

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 735 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto