Quantcast

SUPER OKAZION PER 2 DITE...SHITET 1+1 DON BOSKO, Shitje

€ 52.500,00
 • 70 m
Numri References
RF124075
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
DON BOSKO , FIORI DI BOSKO...MATRIX
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION PER 2 DITE...SHITET 1+1 DON BOSKO
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION PER 2 DITE NE DON BOSKO...SHITET 1+1 KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO (MATRIX)....

Shitet apartament 1+1 , siperfaqe totale 70 m2.Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira , me teknologjine e fundit ne fushen e ndertimit , pasi ndertohet nga firma prestigjoze si Matrix dhe Edil.Al...Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe punime cilesore...Shitet me nje cmim mjaft konkurrues vetem per 750 euro/m2 I PADISKUTUESHEM (nga 950 euro/m2) qe po shiten aktualisht ne te njejtin kompleks...Perfitoni ne kohe...!

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1291 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, DON BOSKO , FIORI DI BOSKO...MATRIX) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto