Quantcast

SUPER OKAZION...SHITET 2+1 HIPOTEK FRESKU, Shitje

€ 57.700,00
 • 109 m
Numri References
RF388583
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
fresku , 100m nga restorant fresku
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION...SHITET 2+1 HIPOTEK FRESKU
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
109 m
Siperfaqa totale
109 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Super Okazion ne Fresk, 100 m nga restorant FRESKU...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 109 m2 me certifikate pronesie...Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor, me punime te mira dhe ndarje perfekte.Shitet vetem per 530 euro/m2 i PADISKUTUESHEM..Nxitoni

REAL ESTATE I-DEAL
0682072229
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 867 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, fresku , 100m nga restorant fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto