Super Okazion Shitet Apartament 3+1 ne qender., Shitje, Tirana

€ 149.000
 • 1120 m
Numri References
RF203217
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Qender prane ures se tabakeve
Kontakt
0695747210
Titulli
Super Okazion Shitet Apartament 3+1 ne qender.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.241
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 ne qender prane ures se tabakeve, me nje planimetri te rregullt dhe hapesire te bollshme, e pershtatshme per zyre, klinike etj. Esht i pajisur me hipoteke. Ka nje siperfaqe prej 120 m2.
Kati: 1
Cmimi: 149.000 euro
Per me shum info mund te na kontaktoni ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 769 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Qender prane ures se tabakeve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto