SUPER OKAZION, Shitje, Tirana

€ 70.000
 • 112 m
Numri References
RF132309
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER OKAZION
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
112 m
Siperfaqa totale
112 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION STACIONI I FUNDIT TIRANES SE RE...SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK

Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 ( me hipotek ) i vendosur ne katin e 6 te nje pallati pa ashensor.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe nje orjentim perfekt me pamje, i ndare ne : 2 dhoma gjumi , soxhorno goxha e madhe , tualet , ballkon.Cmimi 70.000 euro i PANEGOCIUESHEM

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
"Cmimet me te mira , i gjeni tek ne"
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 988 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto