SUPER SUPER OKAZION NE NDERTIM 1+1 RR KAVAJES, Shitje, Tirana

€ 63.700
  • 75 m
Numri References
RF356120
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
RRUGA KAVAJES PRANE BASHKISE
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER SUPER OKAZION NE NDERTIM 1+1 RR KAVAJES
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER SUPER OKAZION RRUGA KAVAJES PRANE BASHKISE

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne nje kompleks me teknologjine e fundit te ndertimit, punime super cilesore me planimetri perfekte , sistem chiller,kapot etj ...Pallati eshte ne ndertim dhe shitet me nje cmim super okazion (kleringu) vetem per 850 euro/m2 nga 1200 euro/m2...ne total 63.700 euro i PADISKUTUESHEM...NXITONI TE PERFITONI

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 69 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, RRUGA KAVAJES PRANE BASHKISE) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto