SUPER SUPER OKAZION NE NDERTIM "RR. KAVAJES&q, Shitje, Tirana

€ 89.200
  • 105 m
Numri References
RF138150
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
RRUGA E KAVAJES PRANE BASHKISE
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER SUPER OKAZION NE NDERTIM "RR. KAVAJES&q
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER SUPER OKAZION RRUGA KAVAJES PRANE BASHKISE

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 ne nje kompleks me teknologjine e fundit te ndertimit, punime super cilesore me planimetri perfekte , sistem chiller,kapot etj ...Pallati eshte ne ndertim dhe shitet me nje cmim super okazion (kleringu) vetem per 850 euro/m2 nga 1200 euro/m2...ne total 89.200 euro i PADISKUTUESHEM...NXITONI TE PERFITONI

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 79 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, RRUGA E KAVAJES PRANE BASHKISE) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto