Quantcast

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1!, Shitje

€ 95.000,00
 • 187 m
Numri References
RF725969
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Bulevardi Zogu I Pare
Kontakt
0674032997
Titulli
Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ne Buleverdian Zogu i Pare, prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore, dhe ka nje siperfaqe prej 87 m2. Eshte i organizuar ne 1 ambjent ndenje, kuzhine me vete, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe1 ballkon. Zona eshte nder me te preferuarat, dhe ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per jetesen e perditshme
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 399 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Bulevardi Zogu I Pare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto