Tirane, Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m²!, Qera, Tirana

€ 400
 • 1155 ft
Numri References
RF132567
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Kontakt
0682055343
Titulli
Tirane, Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m²!
Prona ne
Qera
Siperfaqa
155 ft
Siperfaqa totale
155 ft
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2005
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of Tirana, the Artificial Lake, the Qemal Stafa Stadium, Pazari i Ri, the Parliament of Tirana, Toptani Shopping Center, Europian Shopping Center, Coin etc

Specifications of the Apt, 91m Housing and Veranda 64m, 5th floor of a 11 floor new bulding, Apartment size consists of 1 Bedroom - 1 Living room
Spacious and high ceiling, 2 corridors and 1 toilet, and a really Greeny Relaxing Veranda !


Apartamenti ndodhet ne zemer te tiranes prane Etc, ku mund te jesh per nje kohe fare te shkurter duke ecur ne zona si Blloku, Fakultetin e Tiranes, Liqeni Artificial, Stadiumi Qemal Stafa,Pazari Ri,Parlamenti i Tiranes, Bashki,Qendra tregtare Etc,Coin, Toptani.

Specifikat e Apt-Ndertim i ri 91m Banim & 64m Verand, kati i 5 i nje godine 11 kateshe, Siperfaqja e banimit perbehet nga 1-dhome gjumi e bollshme- Salloni i ndenjes
I bollshem, 2 koridoret dhe 1 tualet, dhe Verandi Relakues i gjelberuar me pemishte.

Cel. : 0682055343
Price: 400€ /per month
Andi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 22
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11526 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto