Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi Apartament, Shitje, Tirana

€ 865
  • 170 m
Numri References
RF578360
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi
Titulli
Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi Apartament
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
170 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Perdorur
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m², kati i 4,me ashensor,parkim privat .Punime shume cilesore! Veshje me gure, tulla decorative dhe ceramike italiane "Pica", porta e jashtme eshte Dierre Hi-Fi, dritaret jane "Foris 501 Golden Oak", persianet me material Metra, banjot jane me pllaka "Colorker" dhe pjese hidrosanitare "Althea" , impianti elektrik "ABB ", me dy drita emergjence dhe sinjal akustik alarmi ne te dyja banjot dhe valvul bllokuese me alarm ne kuzhine ne rast rrjedhje gazi. Apartamenti eshte i lire nga te kater anet, dhe ndodhet ne nje ndertese te perbere nga vetem pese apartemente. Impjant kondicionimi me chiller Aermec Giugiaro me kontroll qendror me panel E-5! Mundesi vendosje oxhaku funksional! Çmimi 865 euro/m2. Parkimi privat 8500 euro. Mundesi per parim tjeter. Per planimetrine mund te klikoni te file te bashkangjitura ne formatin PDF.Me dokumenta te rregullta!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3566 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto