Quantcast

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 109 m² 4, Shitje

€ 49.000,00
 • 2109 m
Numri References
RF142558
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0694030502
Titulli
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 109 m² 4
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
109 m
Siperfaqa totale
109 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti është i pozionuar në katin e 2 , të 1 pallati të ri me sipërfaqe totale prej 109 m2. Apartamenti perbehet nga : salloni+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ne veshjen e jashtme te fasades te objektit eshte me sistemi kapote dhe suvatim grafiato, termoizolim me lesh guri. Ndersa katet e sherbimit me tulla dekorative dhe material termoizolues. Dritaret e jashme te objektit me sistem alumini termik dopio xham xhami i jashtem 6 mm i temperuar me trajtim termik Low-e. Muret ndares brenda apartamenteve do te jene me tulle me vrima 12 cm ndersa ato qe ndajne apartamentet me njeri tjetrin do te jene sanduic me polisterol ne mes . Cmimi: 49.000 Euro. Certifikata ne proces.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 81 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto