Quantcast

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 118 m² 1, Shitje

€ 199.000,00
 • 118 m
Numri References
RF781922
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Kosovareve
Kontakt
0694030502
Titulli
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 118 m² 1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
118 m
Siperfaqa totale
118 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga Liqeni. Shitet super apartament 2+1, organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat, sip totale 118 M2, kati 6, ashensor, ndertim te ri i vitit 2018 me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket, ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje,i pa banuar me pare,dokumenta te rregullta nga firma. Cmimi: 199.000 Euro. (Mundesi per parkim te sigurt).
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 332 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kosovareve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto