Quantcast

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres, Shitje

 • 85 m
Numri References
RF130757
Titulli
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
85 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2012
Pershkrimi
Pershkrimi
Zona/Rruga : te fresku prane fizikes berthamore

apartament i perfunduar me hipoteke ne katin e pare banim me punime shume cilesore dritare dopio xham me grila me uje selite 24 ore me ashensor i ndrricuar mire apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma dhe nje guzhine eshte shume prane IKV 130 m nga stacioni i autobuzit
cmimi 43 000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4089 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto