Toke ne rruge kryesore ne Mullet, Shitje

€ 375.000,00
 • 5000 m
Numri References
RF118962
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Mullet
Kontakt
0673333381
Titulli
Toke ne rruge kryesore ne Mullet
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 75,00
Siperfaqa
5000 m
Siperfaqa totale
5000 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Toke Buqesore
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Toka gjendet shume prane rrethrrotullimit te Mulletit, buze rruges kryesore dhe afer autostrades se re per Elbasan.
Prona ka siperfaqe te certifikuar 5000 m2 me forme te rregullt drejtkendore.
Eshte e rrethuar me kangjella dhe me peme te larta.
Zona eshte studiuar dhe projektuar per ndertimin e resorteve, restoranteve, hoteleri, kapanone, kompleks pishinash, punishte, etj.
Cmimi: 75 euro/m2 Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1198 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Mullet) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto