Quantcast

UNAZA E RE ,SHITET APARTAMENT 2+1, Shitje

€ 50.000,00
 • 90 m
Numri References
RF198289
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0692181778
Titulli
UNAZA E RE ,SHITET APARTAMENT 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
104 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 në unazën e re , në proçes hipotekimi.Apartamenti ka një planimetri të rregullt ,tualet me dritare dhe një pozicionim shumë të mirë .Çmimi i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose për një vizitë në apartament na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2391 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto