Vile 4 kateshe shitje ne Sauk 2, Shitje

€ 450.000,00
 • 400 m
Numri References
RF960180
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Sauk 2, afer Vet Hospital
Kontakt
0673333381
Titulli
Vile 4 kateshe shitje ne Sauk 2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
400 m
Siperfaqa totale
600 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Vila
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ndertesa gjendet ne zonen e Saukut, prane autostrades qe te con te TEG, rrugen Gjeto Coku ne Tirane.
Kjo zone eshte zhvilluar me shpejtesi vitet e fundit si ne ndertimin e vilave personale ne ajrin e paster te zones por dhe per biznes ne saje te afersise me autostraden.
Toka ka siperfaqe 400 m2 ne te cilen eshte ndertuar vila me siperfaqe kati 150 m2. Kati perdhe sherben per garazh dhe magazinim. Kati pare dhe i dyte banim shfrytezohen si apartamente. Kurse kati i fundit eshte i paperfunduar.
Perpara nderteses do te gjeni oborrin e gjelberuar dhe shkallet e medha.
Vila mund te ndahet ne 2 gjysma ku secila ane ka 300 m2 ne shfrytezim, ose mund te sherbej si e tere per banim apo biznes.
Cmimi: 450'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 642 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Sauk 2, afer Vet Hospital ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto