Quantcast

Vile ne shitje, Shitje

€ 180.000,00
 • 2200 m
Numri References
RF191719
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Krrabe
Kontakt
0694266788
Titulli
Vile ne shitje
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 90,00
Siperfaqa
200 m
Siperfaqa totale
200 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Vila
Tipi
4+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2013
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist te shumte. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 196 m2, te ndara ne tre kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vete, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet, ne holl, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe verande 10 m2. Kati trete organizohet, holl, dhome (momentalisht studio) dhome sherbimi (momentalisht ambient i surveimit te kamerave), si dhe nje verande 26 m2. Vila ka punime teper cilesore, dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin, etj. Pozicionimi qe ka vetem 15 min larg nga TEG-u e ben te pershtatshem per vile banimi, apo ambient biznesi, si restorant me prodhime bio te zones etj. Siperfaqe ndertimi 196 m2, siperfaqe trualli 230 m2 , si dhe siperfaqe toke ne rrethimin e viles 600m2. Per me shume informacion ose per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0694266788 email; [email protected] . TOWN ESTATE .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 88 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Krrabe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto