VILE PER SHITJE NE KSAMIL, Shitje

€ 270.000
 • 75 m
Numri References
RF121287
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0672223245
Titulli
VILE PER SHITJE NE KSAMIL
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
312 m
Lloji prones
Vila
Gjendja
E Re
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Vile per shitje ne Ksamil. Vila ndodhet 50 metra larg detit, 15 km nga porti i Sarandes, 30 km nga ishulli i Korfuzit. Siperfaqja totale eshte 312 m². Vila disponon dokumentacionin perkates.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
Mobile: 067 22 23 245
E-mail: info@ati.al
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 264 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto