Quantcast

Yzberisht shitet apartament 2+1 me Hipotek , Shitje

€ 65.000,00
 • 1101 m
Numri References
RF194095
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberisht
Kontakt
0693741078
Titulli
Yzberisht shitet apartament 2+1 me Hipotek
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Yzberisht, prane karburant Anel, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 101 m2 me Hipotek, kati 8 (i fundit) me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga nje soxhorno e bollshme, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, shitet pjeserisht i mobiluar dhe eshte e gjitha me parket. Orientimi Perendim
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 146 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto