Quantcast

Prona ne shitje, Prona me qera

€ 850,00
', 'direct'));
€ 50.000,00
', 'direct'));
Shitet apartament,1+1,ne Allias, Shitje
   
€ 650,00
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6,, Qera
', 'direct'));
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6,, Qera
   
€ 1.200,00
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 8, Shitje
', 'direct'));
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 8, Shitje
   
€ 55.000,00
Tirane, shes Apartament1+1, 77m2 Rr.Dritan Hoxha, Shitje
', 'direct'));
Tirane, shes Apartament1+1, 77m2 Rr.Dritan Hoxha, Shitje
   
€ 99.000,00
Shes Apartament 95 m² Rruga Muhamet Gjollesha, Shitje
', 'direct'));
Shes Apartament 95 m² Rruga Muhamet Gjollesha, Shitje
   
€ 78.000,00
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m², Shitje
', 'direct'));
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m², Shitje
   
€ 165.000,00
Tirane,shes Shtepi Dy Kateshe Dhe 1500m2 Toke Me C, Shitje
', 'direct'));
Tirane,shes Shtepi Dy Kateshe Dhe 1500m2 Toke Me C, Shitje
   
€ 27.000,00
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m², Shitje
', 'direct'));
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m², Shitje
   
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres, Shitje
', 'direct'));
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres, Shitje
   

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto