Quantcast

Shitet Shtepi Private ,Laknas Tirane 190.000 €

 • 52230 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
Shitet Shtepi Private ,Laknas Tirane 190.000 €
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
4+2
Kontakt
0682760543
Kati
2
Siperfaqa
230 m
Tualete
2
Dhoma
5
Pershkrimi
Pershkrimi
Shesim Shtepi private per dy familje me 1000mq bahce.Kati i dyte esht i kompletuar,dhe kati i par
esht pothuajse ne perfundim .
185 000 Euro
Shtepia eshte e rrethuar me Avlli,
Dhe me rrugice te shtruar ......
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.3
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2201 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto