Apartament - Papafingo Kati 5 (i fundit), € 74.000, € 630

€ 74.000
 • 1135.4 m
Numri References
RF143002
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Shefqet Kuka - Instituti i Fizikes Berthamore
Kontakt
0695791239
Titulli
Apartament - Papafingo Kati 5 (i fundit)
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 630
Siperfaqa
135.4 m
Siperfaqa totale
135.4 m
Lloji prones
Apartament
Tualete
1
Kati
5
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Viti ndertimit
2013
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament-papafingo 2+1. ndodhet ne kt. 5 dhe te fundit te pallatit dhe eshte i perbere nga 2 talete dhe 2 veranda me siperfaqe totale 28.5 m2 (1 me pamje nga dajti dhe 1 me pamje nga Tirana).
Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne,shume cilesore dhe te kushtueshme.
Punime shtese:
- grila persiane dhe profile dyer-dritare dopio xham PVC
-termoizolim periferial - sistem kapote
-sistem ngorhje me oxhak energjitik per gjitha dhomat + kondicioner
- parket laminat gjerman AC4
- dyer te brendshme
- banja te rikonsruktuara
- punime elektrike, civile (patinim dhe lyerje)

Sip. totale 106.9 m2
Sip. verandes 28.5 m2 (1/2 e cmimit)

Cmimi 630 euro/m2 (I DISKUTUESHEM)

Apartamenti eshte me Certifikate Pronesie
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3405 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Shefqet Kuka - Instituti i Fizikes Berthamore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto