Quantcast

Apartament 1+1, nje mundesi ekonomike per ju!

 • 50 m
Numri References
RF368594
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rr. "Idriz Dollaku" , ish- Pirro Mani
Kontakt
0694332338
Titulli
Apartament 1+1, nje mundesi ekonomike per ju!
Tipi
1+1
Siperfaqa
50 m
Siperfaqa totale
57 m
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Te blesh shtepi me kredi ne banke? JO ME.
Nje enderr qe kthehet ne realitet, ndertoni me ne enderren e familjes se lumtur.
Kane filluar ndertimet e nje objekti banimi dhe sherbimesh 8 dhe 9 kat me nje kat parkim nen toke.
Kompania ofron per te gjithe bleresit kreditimin me interes o%. Cfare dmth kjo?
Cmimi qe ne percaktojme ne kontrate eshte ai qe ju do te na paguani ne total, por menyren si na paguani e zgjidhni ju.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2943 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. "Idriz Dollaku" , ish- Pirro Mani) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto