Quantcast

Port View - apartamenti qe ju deshironi.

Numri References
RF179786
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Kontakt
0696011381
Titulli
Port View - apartamenti qe ju deshironi.
Tipi
2+1
Siperfaqa totale
104.5 m
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1 ne katin e pare banim me siperfaqe 104.5 m2, orientimi veri- perendim ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres. Apartamenti ka nje sallon te madh me ambient gatimi dhe me nje ballkon, dhomen matrimoniale e cila ka tualet me vete dhe nje ballkon, dhomen e femijeve, nje tualet ne koridor I cili eshte me ndricim natyral. Dritaret jane te medha ne menyre qe te lejojne futjen e drites sa me shume.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3345 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto