Shitet 2+1 prane vizion +

€ 80.730,00
 • 90.74 m
Numri References
RF137196
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0699947554
Titulli
Shitet 2+1 prane vizion +
Tipi
2+1
Siperfaqa
90.74 m
Siperfaqa totale
103.5 m
Çmimi m/2
€ 780,00
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament ne zonen e Don Bosko afer Vizion +
Apartamenti eshte tipit 2+1 , 2 dhoma gjumi , i kuzhin -dhome ndenieje , 1 tualet
Ka siperfaqe totale 103.5 m2 nga e cila 90.7m2 eshte siperfaqe ndertimi dhe 12.8 eshte siperfaqe e perbashket.
Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe perfundon brenda vitit 2019.
Cmimi 780 euro/m2 . Kontakto 0699947554. Ju mirepresim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 724 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto