Quantcast

Super apartament tek Port View!

Numri References
RF240588
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Lagja 17, Durres, Kryqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Kontakt
0696011381
Titulli
Super apartament tek Port View!
Tipi
3+1
Siperfaqa totale
132 m
Ashensor
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne kompleksin me te mire qe po ndertohet ne qytetin e Durresit, me orientim nga jugu dhe lindja. Ka një siperfaqe prej 132.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me vetrate xhami me pamje nga deti. Ambjent i gatimit eshte i vecuar dhe i ajrosur. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni me pamje nga deti eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina. Dhoma matrimoniale me siperfaqe 30 m² ka tualet dhe garderobe te brendshme. Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje depo te vogel ne koridor per te ruajtur gjerat qe i perdorni rralle, qe te shmangni rremujejhgn ne shtepine tuaj. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2193 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kryqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto