Quantcast

Amb Open Space (100 m2) tek Mozaiku (Amb. Greke) , Qera

€ 660,00
 • 1
Numri References
RF360470
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Xhezmi Delli - Mozaiku (Amb. Greke)
Kontakt
0674749032
Pershkrimi
Titulli
Amb Open Space (100 m2) tek Mozaiku (Amb. Greke)
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
1+1
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
100 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambient i Madh (100 m2) i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi (ish Studio e nje Arkitekti dhe zyre e nje organizate ( OJF)) tek Mozaiku (Amb. Greke) me 2 Mundesi Aksesimi - Zone e Favoreshme, me Interaktivitet Perfekt por njekohesisht mundeson Privatesi | Pallat i Ri me Ndertime Cilesore, Planimetri e Rregullt dhe Ndricim Gjate Gjithe Dites | Fasade Xhami | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1279

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Ambient Open Space
- 1 Tualet
- 1 Mini Depo
- me Fasade Xhami
- 2 Aksese per te hyre ne ambient ( Nga Mozaiku Tiranes ose nga Ambasada Greke)

Karakteristika:

- Ambient OPEN SPACE
- Siperfaqe 100 m2
- Vendndodhje Perfekte: Shume afer me 21shin, Zogun e Zi, Rrugen e Ambasadave
- Lehte per tu orientuar

- Ka sherbyer si Punishte Birre, Studio te nje Arkitekti dhe zyre te nje organizate ( OJF)
- Eshte afer me cdo gje por siguron privatesi

- 2 Minuta nga Mozaiku Tiranes, 2 Minuta nga Rruga Kavajes, 5 Minuta larg 21shit dhe Zogut te Zi

- Me Fasade xhami( dritare te medhaja)
- Zone shume e Sigurte, survejuar nga kamera dhe me roje
- Mundesi Parkimi ne zone

Cmimi: 660 Euro (pa Taksa)

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1. 5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0674749032
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 75 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Xhezmi Delli - Mozaiku (Amb. Greke) , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto