Quantcast

Ambient biznesi 244m2, 600 euro tek Pediatria!, Qera

€ 600,00
Numri References
RF984270
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Pediatria
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Ambient biznesi 244m2, 600 euro tek Pediatria!
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
244 m
Siperfaqa totale
244 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera | Ambient biznesi 244m2, 600 euro tek Pediatria! Ambienti ka nje hapesire prej 244m2 te konsiderushme te shperndare ne dy kate dhe eshte i organizuar me ndarje hapesirash. Kati i dyte organizohet nga: 1 tualet dhe 3 ambiente te shfrytezueshme per zyra, gjithashtu edhe kati i trete eshte me te njejtin organizim. Ambientet mund te perdoren per cdo lloj biznesi, te tipit call center, klinika mjekesore, laboratore si dhe zyra konsulencash. Mund te jepen edhe te ndara vetem kati i dyte 144m2 me cmim 300 Euro! Per nje vizite ne prone Kontaktoni Tean: +35569556205
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 182 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pediatria, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto